O NÁS

Vítejte ..! S těmito novými stránkami nabízíme "virtuální" návštěvu společnosti Top-el, spol. s r.o. která zastupuje již 25 roků firmu La Nordica největšícho výrobce topení na dřevo a pelety. Dále pak exkluzivního  německého výrobce krbových kamen pro nízkoenergetické domy rodinnnou firmu CERA design. Dále firmu Thermia, která výrábí krbová kamna moderních tvarů plně připravené do nových domů s malými výkony, akumulací a externím vzduchem. Pro náročné zákazníky máme kamna, krbové vložky a především peletové kamna a vložky italské značky Palazzetti. Plynové topidla u nás zastupuje HI-Tech firma ITALKERO. Jsme rádi, že zde na jednom místě máte nástroj pro poznání výrobků, filozofie výroby a technické kreativity. Nebudete rušeni výrobky jiných značek a lépe  tak oceníte přednosti  našich výrobků.

Samozřejmě máme odborné pracovníky na pomoc před koupí, provádíme instalace a opravujeme všechny výrobky prodané naší společností.

Budeme trvale usilovat aby tento web byl snadno ovladatelý, vyhledávání rychlé a informace aktuální. Když budete potřebovat další informace obecného nebo technického rázu, stačí se s námi spojit na telefonní čísla 244 462 926 nebo 212 240 993.

Užijte si surfování v nášem  prostoru .. a pamatujte: "... oheň je srdcem vašeho domova ..."


FILOZOFIE  VÝROBY, PRODEJE A POUŽITÍ

Možná se divíte, k čemu  tato sekce je a proč my jsme volali  "filozofie". .. dobře, chceme, abyste sledovali, jaké jsou naše cíle. Když si uvědomíme, výrobek, od jeho plánování až po výrobu a distribuci, to je náše "pracovní filozofie". Nejen vysoká kvalita použitých materiálů, dovednosti pracovní síly na všech úrovních, nebo obchodní  značku.  Také mnoho ruční práce, péči o detaily, hledání alternativních řešení designu, použití litiny evropského původu, vysoká spolehlivost, trvalé a šetrné k životnímu prostředí součásti, čisté odkouření bez škodlivých emisí. A pokud přidáte také nesrovnatelné kvalita / cena vztah .. budete rozumět, proč jsme chtěli mluvit o filozofii. Filozofie v distribuci i za to, že pro naše  zákazníky máme velkou prodejní plochu, klid pro informace a výběr, krásné a přívětivé prostředí. Konečně můžete také posoudit, jaké nejsilnější lidské principy (jako je láska, rodina a přátelství) mají uvnitř jasný odkaze na teplo. Známe to dobře. . Z tohoto důvodu jsme sem integrovat vše v našich produktech, takže můžeme získat konečný výsledek, který nazýváme "Umění pro teplo". Zkuste přijmout tuto filozofii .... Nebudete litovat.NÁZORY A DOTAZY NÁVŠTĚVNÍKŮ