Logo Nordica

 

 

 

 

 

 

 

TOP-EL

 

ELEKTRONICKA EVIDENCE TRŽEB JE ZDE V BĚŽNÉM REŽIMU.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online, v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

 

 

OCHRANA AUTORSKÝCH PRÁV

Všechny publikované fotografie jsou majetkem společnosti "Lanordica-Extraflame" a Top-el.spol.s.r.o.

Texty k výrobkům jsou majetkem společnosti Top-el, spol. s r.o.

Použití pro komerční účely podléhá "Autorskému zákonu".O NÁS

Vítejte ..! S těmito novými stránkami nabízíme "virtuální" návštěvu společnosti ITALTOP-bohemia, spol. s r.o. která zastupuje jednoho z 5 největších výrobců topení na dřevo a pelety PALAZZETTI. Dále pak exkluzivního  německého výrobce pro nízkoenergetické domy rodinnnou firmu CERA design. Plynové topidla u nás zastupuje HI-Tech firma ITALKERO a česká společnost KARMA Jsme rádi, že zde na jednom místě máte nástroj pro poznání výrobků, filozofie výroby a technické kreativity. Nebudete rušeni výrobky jiných značek a lépe  tak oceníte přednosti  našich výrobků.

Budeme trvale usilovat aby tento web byl snadno ovladatelý, vyhledávání rychlé a informace aktuální. Když budete potřebovat další informace obecného nebo technického rázu, stačí se s námi spojit na telefonní čísla 244 462 926 nebo 212 240 993.    Také na email: info@top-el.cz

Užijte si surfování v nášem  prostoru .. a pamatujte: "... oheň je srdcem vašeho domova ..."


FILOZOFIE  VÝROBY, PRODEJE A POUŽITÍ

Možná se divíte, k čemu  tato sekce je a proč my jsme volali  "filozofie". .. dobře, chceme, abyste sledovali, jaké jsou naše cíle. Když si uvědomíme, výrobek, od jeho plánování až po výrobu a distribuci, to je náše "pracovní filozofie". Nejen vysoká kvalita použitých materiálů, dovednosti pracovní síly na všech úrovních, nebo obchodní  značku.  Také mnoho ruční práce, péči o detaily, hledání alternativních řešení designu, použití litiny evropského původu, vysoká spolehlivost, trvalé a šetrné k životnímu prostředí součásti, čisté odkouření bez škodlivých emisí. A pokud přidáte také nesrovnatelné kvalita / cena vztah .. budete rozumět, proč jsme chtěli mluvit o filozofii. Filozofie v distribuci i za to, že pro naše  zákazníky máme velkou prodejní plochu, klid pro informace a výběr, krásné a přívětivé prostředí. Konečně můžete také posoudit, jaké nejsilnější lidské principy (jako je láska, rodina a přátelství) mají uvnitř jasný odkaze na teplo. Známe to dobře. . Z tohoto důvodu jsme sem integrovat vše v našich produktech, takže můžeme získat konečný výsledek, který nazýváme "Umění pro teplo". Zkuste přijmout tuto filozofii .... Nebudete litovat.