Vítáme vás na stránkách společnosti TOP-EL. spol. s r.o.

Po téměř 25 let  přinášíme teplo a pohodu do vašich domovů. Díky našim dlouholetým zkušenostem a znalostem vám garantujeme, že vždy zakoupíte kvalitní výrobek s dlouhou životností a těmi nejlepšími technologickými parametry s ohledem na životní prostředí. Prodáváme moderní a klasická kamna, nově i do nízkoenergetických domů s potřebou malých výkonů, externím vzduchem a nižší cenou, až o 50 %, proti výrobkům skandinávským či německým, při zachování vysoké technologické úrovně.

Naší činností je jak velkoobchod, tak maloobchod.


Mimo kamen, sporáků a krbových vložek na dřevo, nabízíme kamna a sporáky s výměníkem, kamna a krbové vložky na pelety, dále smaltované kouřovody, smaltované plechy pod kamna v síle 2mm,
ekologické podpalovače, spraye na čištění skel, teploměry a kartáče na čištění komínů a kouřovodů.

Zajišťujeme prodej náhradních dílů, montáže, pozáruční servis, poradenství a konzultace, bezkonkurenční služby a odborná produktová školení.


OD 1.6.2018 JSME SE PŘESTĚHOVALI DO NOVÉ PRODEJNY V PRAZE 4, UL. NA PANKRÁCI 53. NEJBLIŽŠÍ STANICE METRA PRAŽSKÉHO POVSTÁNÍ A VYŠEHRAD (KONGRESOVÉ CENTRUM PRAHA). Prodejní doba je PO - PÁ  9.00 - 18.00 hod.

NOVÁ PRODEJNA NÁM UMOŽNILA NEJEN ROZŠÍŘIT NÁŠ SORTIMENT O NOVÉ ZNAČKY, ALE TAKÉ ZLEPŠILA DOSTUPNOST NEJEN PRAŽSKÝM OBYVATELŮM, KTEŘÍ NEMAJÍ ČAS VYJÍŽDĚT ZA PRAHU PODÍVAT SE NA NAŠE VÝROBKY, ALE I MIMOPRAŽSKÝM ZPŘÍJEMNILA A URYCHLILA CESTU K NÁM.

 

Již 24 let zastupujeme značky: LA NORDICA-EXTRAFLAME a DALL ZOTTO.

Jako výhradní dovozci zastupujeme firmy : SAVE, CERA DESIGN, PALAZZETTI, CARBEL A THERMIA.

 

Naší vizitkou a cílem je spokojený zákazník.

 

Baita verde Royal1905 Stuba rosso Raoyal1905 Talia cuoio King rosso Royal1905


VÝPRODEJ KRBOVÝCH KAMEN, KRBOVÝCH VLOŽEK A PELETOVÝCH KAMEN STARŠÍCH MODELOVÝCH ŘAD. SLEVY 37 AŽ 60%