Vše, co potřebujete vědět o firmě TOP-EL. spol. s r.o.

Vítáme vás na stránkách společnosti TOP-EL. spol. s r.o.

Je konec roku 2018 a chtěl bych tímto popřát všem co nás sledují i těm co si od nás zakoupili kamna, sporák nebo krbovou vložku, klidné Vánoce a krásný nový rok 2019.

 

Z TECHNICKÝCH DŮVODŮ BUDE PROVOZNA DNE 4.1.2019 UZAVŘENA. BUDEME SE NA VÁS TĚŠIT OPĚT V PONDĚLÍ 7.1.2019. DĚKUJEME ZA POCHOPENÍ.

 

Všem co se na nás obrátili a společně jsme jim pomohli instalovat krbová kamna Nordica s výměníkem ale také peletová kamna Extraflame již spokojeně topí. Byla to většinou příprava v předstihu několik měsíců ale vše se podařilo stihnout do dnešního dne a jsme všichni velmi spokojeni.

Tak jak je níže napsáno, skutečně jsme instalovali krbová kamna s troubou  na chatách a nových domech ale také na víkendových chalupách krbová kamna s výměníkem kde zlevňují primární elektrické topení.

Včera 19. prosince jsme dokonce instalovali v budované rekonstrukci venkovského statku interiérový peletový kotel Fiandra, který bude kvalitně a levně vytápět a ohřívat teplou vodu. Mají tam ještě mnoho práce ale teplo, tolik potřebné v zimě pro budování je zajištěno.

 

Je konec teplých dnů a už bychom měli začít přemýšlet, jak co nejlépe a nejlevněji topit v domě, chatě, chalupě, na statku a všude tam, kde potřebujeme teplo.

 

V naší nabídce najdete vše, na co si jen vzpomenete. Odborně Vám poradíme a pomůžeme s výběrem. Ti, co nechtějí dlouho hledat, mohou nás oslovit přes CHAT nebo v záložce PTEJTE SE.

Nabízíme mnohem více výrobků, než jsme schopni prezentovat na našich stránkách.

 

Doporučujeme Vám navštívit náš moderní showroom na Praze 4, v ulici na Pankráci 53,  kde máme vystaveno mnoho typů sporáků, krbových kamen  a podle Vašich konkrétních požadavků vybereme typ, výrobce nebo model, který se Vám bude nejvíce líbit.

Osobní kontakt je prostě nejlepší.


Máme vystavené kuchyňské sporáky Nordicakachlová kamna  Nordica, kamna na pelety a do nových domů speciální kamna s externím vzduchem značky THERMIA a krbová kamna, vložky značky Carbel. Jistě Vás zaujmou i premiová krbová kamna a krby  od německé firmy CERA-Design.

Pro všechny pražany jsme  se přemístili blíž k metru a lepšímu parkování.

NOVÁ ADRESA JE : PRAHA 4 NUSLE,  UL. NA PANKRÁCI 1053/53,

mezi stanicemi metra C, PRAŽSKÉHO POVSTÁNÍ A VYŠEHRAD (kongresové centrum)


Prodejní doba je PO - PÁ  9.00 - 18.00 hod.

Vchod do moderní prosklenné prodejny je z ulice  krátkým průchodem domu. (Nemáme výklady).

Vystavené jsou zde kachlové sporáky, kamna a krbové vložky firmy Nordica, kamna na pelety Extraflame.

Do nových domů  zde najdete kamna THERMIA, které mají německý a skandinávský design, ale jsou cenově velmi výhodná. Mají externí vzduch, malé výkony a akumulaci.

Od firmy CARBEL nabízíme průhledové krbové vložky, vložky pro vlastní obezdění, sálavá kamna na chaty a chalupy i moderní designová kamna do nízkoenergetických  domů.

Po téměř 25 letech znalostí a zkušeností s prodejem kamen značky Nordica-Extraflame, víme přesně jak který typ topí a kam ho nejlépe použít.  Velký výběr krbových kamen a kuchyňských sporáků s výměníkem. Porádíme jak správně a bezpečně  zapojit do topné soustavy ústředního topení.  Pomůžeme vám s výběrem, provádíme zapojení do topné soustavy, odvezeme, namontujeme a připojíme na komín. To vše s výhodou snížené 15 % DPH.

Nikdo Vám nedá tolik praktických rad jako my, kteří to děláme každý den již 25 let!

Ke kamnům dodáváme smaltováné kouřové roury zn. SAVE, které mají neomezenou životnost.

Zajišťujemne prodej náhradních dílů, pozáruční servis, roční čištění peletových kamen a kotlů, předprodejní konzultace.

Provádíme opravy krbových kamen a sporáků na místě. Generální opravy v naší provozovně.

Na všechny typy máme všechny náhradní díly!

Pro naše odběratele pořádáme školení!

Naší činností je maloobchod i velkoobchod.

Jako výhradní dovozci zastupujeme firmy : LANORDICA-EXTRAFLAME, DZ NORDICA, SAVE, CERA DESIGN, PALAZZETTI, CARBEL,  THERMIA.

 

Naším  cílem je spokojený zákazník.

 


VÝPRODEJ KRBOVÝCH KAMEN, KRBOVÝCH VLOŽEK A PELETOVÝCH KAMEN STARŠÍCH MODELOVÝCH ŘAD. SLEVY 37 AŽ 60%NÁZORY A DOTAZY NÁVŠTĚVNÍKŮ